BASINDA BURSİAD


Bursasporlu Sanayici ve İş Adamları Derneği (BURSİAD) çatısı altında buluşan genç iş adamları, Bursa’daki spor basını ile kahvaltıda bir araya geldi. Buluşmada, dernek üyeleri tarafından Bursaspor Kulübü’nün geleceğine yönelik hazırlanacak projelerin yanı sıra, aynı zamanda kentin dokusuna da katkı sunacak fikirler paylaşıldı. BURSİAD Başkanı Enes Can Demir, kulübün borcunun ödenmesi ile alakalı ciddi bir röntgen çekilip, finansal bir yol haritası yapılması gerekliliğini vurguladı.
BURSİAD’dan Bursaspor açıklaması: “Vakit geç olmadan uyanmalıyız.”

‘Bursasporlu Sanayici ve İş Adamları Derneği’ (BURSİAD) çatısı altında buluşan genç iş adamları, ilk toplantısını yaptı.
Görüşmede Bursaspor Kulübü’nün geleceğine yönelik hazırlanacak projelerin yanı sıra, aynı zamanda kentin dokusuna da katkı sunacak fikirler paylaşıldı. Bursaspor Kulübü’nün altyapısının önemi vurgulanırken, genç oyunculara verilecek değerin uzun vadede kulübe büyük katkılar sunacağı fikrinde birleşildi.
BURSİAD Başkanı Enes Can Demir, gerçekleştirecekleri bir takım projeler ile ilgili olarak yakın süreçte kamuoyunun bilgilendirileceğini dile getirdi.
Bursaspor’un geleceğini görüştüler

BURSİAD’dan, Timsah’a destek kampanyası!
Bursasporlu Sanayici ve İş Adamları Derneği (BURSİAD) tarafından yapılan paylaşımda Altınordu maçı öncesi Bursaspor’a moral vermek amacıyla kampanya başlattıklarını duyurdu.
Altınordu maçı öncesi, kaosun pençesindeki Bursaspor‘a BURSİAD‘dan destek geldi.BURSİAD’dan, Timsah’a destek kampanyası!


Çok hızlı bir uyanışa ihtiyacımız var
‘Bursasporlu Sanayici ve İş Adamları Derneği’ (BURSİAD) çatısı altında buluşan genç iş adamları, Bursa’daki spor basını ile kahvaltıda bir araya geldi. Buluşmada, dernek üyeleri tarafından Bursaspor Kulübü’nün geleceğine yönelik hazırlanacak projelerin yanı sıra, aynı zamanda kentin dokusuna da katkı sunacak fikirler paylaşıldı.
BURSİAD Başkanı Enes Can Demir, kulübün borcunun ödenmesi ile alakalı ciddi bir röntgen çekilip, finansal bir yol haritası yapılması gerekliliğini vurguladı.

BURSİAD Başkanı Demir: Çok hızlı bir uyanışa ihtiyacımız var


BURSİAD ve Bozbey Bursaspor için…
BURSİAD, Nilüfer Belediyesi eski Başkanı Mustafa Bozbey’i dernek merkezinde konuk ederek, Bursaspor’a katkı sağlayacak projeleri masaya yatırdı.
BURSİAD Başkanı Enes Can Demir, ziyaretle ilgili yaptığı açıklamada, “Sayın Mustafa Bozbey’i yönetim kurulu toplantımızda ağırlayıp, şehrimize ve kulübümüze katkı sağlayacak projeler hakkında engin tecrübelerinden istifade ettik. Ziyaretleri ve hoş sohbetleri için kendisine teşekkürlerimizi sunarız” ifadesini kullandı.

BURSİAD ve Bozbey Bursaspor için…BURSİAD fitili ateşledi: “Taraf olmayan bertaraf olur”
Gündeme ilişkin konuları değerlendiren BURSİAD yönetimi, şehir olarak ‘diriliş yılı’ ilan ettiklerini açıklarken Başkan Enes Can Demir, “Taraf olmayan bertaraf olacak” dedi.
Bursasporlu Sanayici ve İş İnsanları Derneği (BURSİAD) Gönlüferah Otel’de basın mensuplarıyla bir araya gelerek gündemi değerlendirdi. BURSİAD Yönetim Kurulu üyesi Emre Şankaya, “Bursasporumuzun mali olarak düştüğü zor durumdan kurtulması için azami olarak destek sağladığımızı belirtmiştik. Daha önceki yönetimlerde BURSİAD, Kulüp tarafından mali inceleme isteğinde bulundu ancak bu durumdan yönetim tarafı olabildiğince kaçındı.

BURSİAD fitili ateşledi: “Taraf olmayan bertaraf olur”